ZpětÚvod Martin Tripal

Martin Tripal

Ke zrození hvězdy nedochází každý den, ovšem v realitní kanceláři Orionis máte na výběr z celého týmu hvězd a všichni jsou tu pro Vás. To nejdůležitější pro mě i mé kolegy je Vaše naprostá spokojenost.

Narodil jsem se pro svět obchodu a ke své práci používám nejmodernější technologie a postupy, abych Vám zajistil rychlý, bezpečný a hlavně bezstarostný prodej Vaší nemovitosti. Pracuji nad rámec svých pracovních povinností, aby jste měli co nejméně práce. Vaše požadavky a potřeby jsou pro mě vždy na prvním místě a jsem tu pro Vás dnem i nocí. Vždy dodržím své slovo, jelikož to nejcennější co mám, je má pověst. Rozlišit průměrné makléře od těch nejlepších a nejvstřícnějších, lze hlavně díky jejich dobré pověsti.

 I Vás rád přesvědčím o serióznosti a kvalitě mé práce.

 Těším se na spolupráci.

Martin Tripal, Váš realitní makléř.


Chcete se Martina něco zeptat?
Pište, nebo volejte :-)
Tel: 720 732 460
e-mail: martin.tripal@orionis.cz

RECENZE

Velice děkujeme panu Tripalovi za velmi příjemný a férový přístup při koupi bytu. Pan Tripal nám byl vždy k dispozici a při urgentních dotazech reagoval okamžitě i přes Whatsapp. Vše probíhalo hladce a nabídl nám i pomoc či rady do budoucna po předání bytu. Za zmínku určitě stojí i pan Judr. Telecký, se kterým pan Tripal spolupracuje. Pak doktor byl ochoten se sejít z časových důvodu s námi i s prodávajícím k podpisu smlouvy zvlášť, zařídil přepis na úřadě, komunikoval s naší hypoteční specialistkou... Celkově byl naprosto spolehlivý. Oboum pánům děkujeme nejen za jejich profesní, ale i lidské kvality. Klára a Martin Šťastní


Ráda bych touto cestou poděkovala panu Tripalovi - jeho jednání je mílé a profesionální, vážím si hlavně ochoty, která rozhodě není automatická. Po celou dobu mi byl nápomocen a vždy mi se vším poradil a pomohl. Ještě jednou velmi děkuji za veškerou péči.


Dobrý den, chtěla jsem napsat recenzi přes stránky Google na Vaši firmu a bohužel se to nějak nepodařilo. Využívám alespoň této možnosti, abych vyjádřila svoji velkou spokojenost se službami Vaší firmy, jmenovitě s panem Martinem Tripalem. Byl mně doporučen mým zetěm a opravdu jsem nelitovala. Požádala jsem o pronájem svého bytu a byt byl pronajat za velmi slušnou cenu během pár hodin. Jednání pana Tripala bylo profesionální a velmi milé. Jsem opravdu hodně spokojená.

Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci a hodně spokojených zákazníků.

S pozdravem

Jitka Gavdunová


Dobrý den, sice je to už pár měsíců, ale prodávala jsem byt v Mostě v nepopulární části ul. Tř.Budovatelů, zejména pro dalšího investora. Musím ocenit profesionální, ale také lidský, kamarádský přístup (někdo jako anděl v lidské podobě) ale osobnost se vším co k prodeji patří - vyjímečného, milého, ochotného, vstřícného, rychlého a úspěšného i v měsících, kdy zrovna nebyla pro prodej doba nakloněna - realitního makléře Martina Tripala. Tohoto pána, který jako bonus, je skromný (o provizi ani nemluvě), nevhodně se kupujícím/prodávajícím nevnucuje a jak je u realitních makléřů běžné, neskáče do řeči, nelže a nemluví moc rychle, tak aby člověk neměl prostor pro dotaz a argument, nebo vůbec rozuměl co říká, jako to je například u jedné nepříjemné rk (and finance) v Mostě, na trhu cca 6let. Celkově ráda oceňuji profesionalitu rk Orionis. Ještě jednu moc děkuji všem, celému týmu realitní kanceláře Orionis, pak ale zejména velký dík, pro Martina Tripala. S úctou a přáním mnoho dalších úspchů Renáta Remešová, Kladno


Martin Tripal je nezávislým podnikatelem, který podniká na základě oprávnění 07308914


Rychlý kontakt

ORIONIS realitní kancelář
Čelakovského 3369/2
43001 CHOMUTOV

Tel. 724 657 407

E-mail: info@orionis.cz

NAŠE SÍDLO

Odkazy na partnery

RBreality


Novinky

Přihlašte se zdarma do našeho seznamu novinek