ZpětÚvodO násSLUŽBY Projekt CENTRUM REALITY FINANCE

Projekt CENTRUM REALITY FINANCE

Vážení klienti, ORIONIS realitní kancelář Vám jako partner CRF Chomutov dokáže zajistit více, než sami doufáte. Spokojenost našich klientů a kompletní servis je u nás na prvním místě.

CENTRUM REALITY FINANCE (CRF)
je naším novým projektem, jehož cílem je zprostředkovat nadstandartní služby Vám, našim klientům, kteří se na nás obracíte za účelem koupě či pronájmu nemovitosti. Pouhou koupí či pronájmem zpravidla vše nekončí. Následuje proces zabydlování, oprav a rekonstrukcí v novém bytě či rodinném domku, což je často ta nejnáročnější a také velice nákladná část, se kterou Vám většinou již nikdo nepomůže. Ať už se jedná o stěhování, výměnu oken nebo podlah v kuchyni, která má již to nejlepší za sebou, či zajištění dnes nezbytného připojení k internetu, pak jistě oceníte skutečnost, že díky partnerským společnostem CRF máte nyní možnost zajistit všechny tyto záležitosti jednoduše a z pohodlí Vašeho domova. To vše navíc za zvýhodněných slevových podmínek.

Pokud již nechcete ztrácet drahocenný čas zdlouhavým vyhledáváním firem, které by Vám všechny tyto důležité věci zařídily, stačí vyplnit na 
www.rfcentrum.cz  v sekci „služby“ nezávazný kontaktní formulář a potom už jen čekat, až Vás bude konkrétní partner kontaktovat.

 Karel Škrdle
jednatel ORIONIS s.r.o.


Rychlý kontakt

ORIONIS realitní kancelář
Čelakovského 3369/2
43001 CHOMUTOV

Tel. 474 650 121

E-mail: info@orionis.cz

NAŠE SÍDLO

Odkazy na partnery

RBreality


Novinky

Přihlašte se zdarma do našeho seznamu novinek